Oblíbené hotely v Egyptě. Které to jsou?

Egypt přes všechny problémy, jimiž v poslední době prošel, neztratil nic na svém kouzlu a turistický ruch je v této zemi doslova na prasknutí. Stále více lidí chce poznat dokonale průzračné moře a užívat si nadstandardní péče za bezkonkurenční ceny.

V tom má Egypt zkrátka navrch oproti jiným evropským destinacím. Poměr cena a přidaná hodnota je zde opravdu na výši. To však platí pouze za předpokladu, že zvolíte ten správný hotel. Abychom nepěli slávu jen tak pro nic za nic, prozradíme vám, jaké hotely patří k těm nejoblíbenějším.

Hotel Prima Life Makadi Resort & Spa

Budou to pravděpodobně rodiny s dětmi, jež dají přednost komplexu s originálním názvem Prima Life Makadi Resort & Spa. Tento hotel má velice dobré situování a hlavně zázemí dokonalých služeb. V palmovém ráji se vám dostane všeho potřebného pro každodenní užívání radovánek.

K dispozici budete mít překrásný a velký bazén, bary a možnost odpočinku kdekoliv se vám zlíbí. Zvolíte-li navíc variantu All-Inclusive, čekejte servis, na nějž možná nejste doposud zvyklí.

Al Nabila Grand Bay Makadi – volba na jistotu

Druhým lákadlem se pro vás stane Al Nabila Grand Bay Makadi. Hotel s vlastní pláží a zátokou budovaný v opravdovém egyptském stylu. Teprve na tomto místě poznáte, jak vypadá skutečný komfort a luxus této destinace. To vše s důrazem na maximální bezpečnost a klientský servis.

Hledejte hotely v Egyptě na tom správném místě

Jestliže si chcete o těchto hotelích přečíst skutečné recenze uživatelů, jež vás utvrdí ve výše zmiňovaném, navštivte internetový portál cestolino.cz. Právě ten totiž sdružuje recenze hotelů z mnoha zemí a zároveň je praktickým srovnávačem cenově dostupného ubytování.

Je nejvyšší čas, zaměřit se na plánování letní dovolené a vybrat si některý z last-minute zájezdů.