Dostupná exotika pro každého, i o tom je moderní Egypt

Kdo by se nechtěl alespoň jednou za život ocitnout ve stínu pyramid? Pro vášnivého zájemce o historii je to přímo povinnost, pokud vás láká exotika, právě zde si dálav Orientu užijete opravdu do sytosti. Zázemí je v Egyptě na hodně vysoké úrovni a turisté se odtud vracejí odpočatí, opálení a především šťastní. Takže proč se nevydat do cenově dostupné destinace, nad kterou slunce doslova nikdy nezapadá?

Egyptské hotely jsou špičkové, turisté si je často hodně pochvalují

Dnešní hotely v Egyptě nabízejí prvotřídní zázemí pro každého evropského turistu. Koupat se v azurovém moři, které nabízí i špičkové možnosti pro ty, kteří sem přijeli například za potápěním. Užijte si dovolenou i na golfových hřištích, zahrajte si plážový volejbal, nechte pořádně vydovádět i své ratolesti v dětských centrech. Egypt prostě nabízí neomezené možnosti, zamilujete se do něj určitě hned na první pohled.

Jako číslo jedna si dnes představíme hotel Hilton Marsa Alam. Nechte se inspirovat více než tisícovkou různých recenzí, z nichž některé jsou velice obsáhlé a podají vám více než dostatečné informace pro finální rozhodování. Spokojená klientela se ráda vrací, a ještě radši dává pozitivní hodnocení, což zde vidíte hned na první pohled. Uklizené pokoje, ideální lokalita s krásným výhledem na okolí, skvělá dovolená jak pro ty, kteří si rádi užijí noční život, tak i milovníky klidné a pohodové dovolené bez ruchu velkoměsta.

Druhou možností, jež se tu přímo nabízí, je třeba hotel Fantazia resort Marsa Alam. Recenze hovoří jasně, vysoké hodnocení tu není udělováno jen tak! Perfektně čistá pláž, lázeňský koutek, stravování all inclusive, ochotný personál a další pozitiva, díky nimž se tu budete cítit doslova jako doma. Egypt je však plný různých možností, to platí nejen pro lokalitu jako je Marsa Alam. Právě zde si užijete už v únoru dvacetistupňové teploty a svěží vánek od moře, stejně jako podzimní teploty kolem pětadvaceti stupňů Celsia. Nakonec, srážky tu prakticky nehrozí, slunce tu hřeje po celý den a opravdu na maximum. Chcete se opálit? Chcete také poznat onen mimořádně pestrý podmořský svět zblízka? Tak hurá do Egypta…